Hakkımızda


MSC Belgelendirme; 2012 yılında sektörde 18 yıl tecrübeye sahip ortaklar tarafından yönetim sistemleri, ürün belgelendirme, teknik kontrol, personel belgelendirme ve eğitim hizmetleri alanlarında Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde faaliyet göstermektedir.

MSC Belgelendirme TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu) tarafından ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001 ve ISO 22000 yönetim sistemlerinde akredite kuruluş olarak belgelendirme hizmeti vermektedir.

MSC Belgelendirme çalışan niteliklerinin değişen şartlara uygunluğun sağlanması için profesyonel eğitim konusuna önem vermektedir.

Neden MSC?


Bağımsız ve Tarafsız Hizmet

Tarafsızlık, bağımsızlık ve eşitlik ilkelerimiz doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz denetimlerde ürün, hizmet veya tesisin ilgili standart ve yönetmeliklere uygunluğunu kontrol ederek, işletmenin sürekliliği ile güvenirliğini garanti altına almasını sağlıyoruz.

Katma Değer Sağlıyoruz

Katma değer yaratan eğitim ve denetim hizmetlerimiz ile çalışanlarınızın, müşterilerinizin, iş ortaklarınızın, tedarikçilerinizin ve hissedarlarınızın gözünde ulusal ve uluslararası saygınlık kazanmış olacaksınız.

Profesyonel Yönetim & Uzman Kadro

Tecrübeli, yeterli bilgi birikimine sahip, konularında uzman, denetçilerimiz ve idari kadromuz ile başvurunun alınmasından hizmetimizin tamamlanmasına kadar olan tüm süreçlerde yanınızdayız.

Türkiye’nin her bölgesindeki denetçilerimizle sektörde fark yaratıyoruz.

Türkiye’nin her ilinde sahip olduğumuz baş denetçi ve denetçilerimiz ile sizlere en hızlı çözümü sunuyoruz.