Hakkımızda

İletişim

İletişim Formu

MSC Belgelendirme

Hakkımızda

MSC Belgelendirme, 2009 yılında sektörde uzun yıllar tecrübeye sahip ortaklar tarafından ulusal ve uluslararası alanlarda yönetim sistemleri, ürün belgelendirme, teknik kontrol, 2.taraf denetimler, personel belgelendirme ve eğitim hizmetleri konularında faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur.

MSC Belgelendirme TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu) tarafından TS EN ISO/IEC 17021-1, TS EN ISO/IEC 22003 ve TS EN ISO/IEC 27006 sistemlerinden akredite olarak ISO 9001 KYS, ISO 14001 ÇYS, ISO 27001 BGYS ve ISO 22000 GGYS konularında hizmet vermektedir.

MSC Belgelendirme Aynı zamanda TS EN ISO/IEC 17020 muayene hizmetlerinde de akredite A Tipi Muayene kuruluşu olarak Kaldırma İletme Ekipmanları, Basınçlı Kaplar, Elektriksel Ölçümler ve Asansörlerin Muayenesi konularında hizmet vermektedir.

MSC Belgelendirme sahip olduğu geniş akreditasyon yelpazesiyle, çeşitli sektörlerden birçok müşteriye hizmet vermektedir. Müşteri beklentilerini sürekli yakından takip ederek, hizmet ve sektör çeşitliliğini arttırmak MSC nin hedefleri arasındadır.

MSC Belgelendirme çalışan niteliklerinin değişen şartlara uygunluğun sağlanması için profesyonel eğitim konusuna önem vermektedir.

Misyonumuz

MSC Uluslararası Belgelendirme olarak, nitelikli, tecrübeli ve profesyonel çalışanlarımızla tüm kuruluşlara eşitlik, tarafsızlık ve bağımsızlık ilkeleri doğrultusunda, katma değer yaratan hizmetler gerçekleştirmek.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası platformlarda, vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde, öncü kuruluşlar arasında yer almak.

Neden MSC Belgelendirme?

Bağımsız ve Tarafsız Hizmet

Tarafsızlık, bağımsızlık ve eşitlik ilkelerimiz doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz denetimlerde ürün, hizmet veya tesisin ilgili standart ve yönetmeliklere uygunluğunu kontrol ederek, işletmenin sürekliliği ile güvenirliğini garanti altına almasını sağlıyoruz.

Katma Değer Sağlıyoruz

Katma değer yaratan eğitim ve denetim hizmetlerimiz ile çalışanlarınızın, müşterilerinizin, iş ortaklarınızın, tedarikçilerinizin ve hissedarlarınızın gözünde ulusal ve uluslararası saygınlık kazanmış olacaksınız.

Profesyonel Yönetim & Uzman Kadro

Tecrübeli, yeterli bilgi birikimine sahip, konularında uzman, denetçilerimiz ve idari kadromuz ile başvurunun alınmasından hizmetimizin tamamlanmasına kadar olan tüm süreçlerde yanınızdayız.

Türkiye’nin her bölgesindeki denetçilerimizle sektörde fark yaratıyoruz.

Türkiye’nin her ilinde sahip olduğumuz baş denetçi ve denetçilerimiz ile sizlere en hızlı çözümü sunuyoruz.